Еротичний масаж від найкращого київського салону "Релакс"
Масаж та розслаблення цілодобово
Приємний масаж у найкращому салоні "Релакс"
Еротичний масаж – це яскрава та незабутня "казка для дорослих". Дівчата нашого салону створюють ідеальну атмосферу, яка допоможе Вам розслабитися та поринути у світ незабутніх емоцій та вражень!

Ви обов'язково захочете
ДО НАМ ПОВЕРНУТИСЯ

Ви хочете зняти напругу?

Прекрасні дівчата – майстри своєї справи, зроблять вам незабутній приватний еротичний масаж, їхні руки та красиві стрункі тіла вас ніжно масажуватимуть та доставлятимуть масу задоволень. Дівчата розслаблять кожен м'яз на вашому тілі, знайдуть найприємніші точки, і перетворять ваше тіло на суцільну ерогенну зону.

Якщо ви мрієте дізнатися про таїнство еротичного масажу – відвідайте наш салон еротичного масажу. З давніх-давен еротичний масаж вважався, не тільки способом доставити насолоду, але і прекрасними ліками від багатьох недуг. Адже всі хвороби починаються через нервове перенапруження та стресу.

Під час еротичного масажу, дівчата знімуть усю вашу напругу, і змусять нову сильну енергію боротися по всьому вашому тілу, що призведе до невимовного блаженства.

Ви мрієте відчути неймовірну насолоду від еротичного масажу?

У салоні еротичного масажу "Relax" ви зможете випробувати неймовірне задоволення від масажу, відчути блаженство та зняти напругу.

У нашому салоні найеротичніший масаж, тому що у нас найкращі масажистки, які неймовірно красиві, уважні та дбайливі до кожного клієнта.

У салоні еротичного масажу ви поринете у світ насолод, зможете забути про всі проблеми та повністю відпочити та розслабитися.

НАШ персонал

У нас працюють найталановитіші майстри

Спробувавши один раз еротичний масаж - ви захочете знову і знову відчувати ці відчуття і досягати нірвани.

Відгуки

Хотел бы поделиться,свойм временем провождения в это солоне, только то что я заметил.Очерования с которым я проводил время не впервые завут Милана хоть мне очень не хотелось это говорить, но скажу здесь ваше время остоневетса, она подарет вам, не забываемое чуство, заботы, увлечения и удовольствие, искренность взаимности и увлечения . Это все сказал бы намного больше Но я не обделен ревностью. Што оч важно что тут можно оставить последние минуты или чесы жизни и несколько не жалея о произошедшем.кто не верет может набрать меня по телефону я скожу лично 0671292279 чтобы не было сомнения и прошу не забывать вы гость и вести себя должны подобающим оброзом иначе я вернусь з 0 и накожу....
Андрей позивеой Шило

НАШ ІНТЕР'ЄР

У нашому салоні ви почуватиметеся максимально комфортно та затишно

Наші переваги

Є де припаркувати машину
Є де припаркувати машину
Бар
Бар
Окремий вхід
Окремий вхід
Хороший і усміхнений персонал
Хороший і усміхнений персонал

Еротичний масаж

Багато сотень років людина вивчала своє тіло, як зовні, так і зсередини, у пошуках нових методів отримати справжню насолоду. Один з найпопулярніших і найефективніших способів отримати задоволення – це еротичний масаж. Вміння якісно робити масаж є непростою справою, а добрий еротичний масаж – велике мистецтво.

Що таке масаж «по-дорослому»

Більшість із нас розцінює такий еротичний масаж як заміну традиційної прелюдії, хоча насправді спочатку він існував сам собою, тобто від сексу окремо. Мистецтвом такого масажу славилися гейші — одними легкими дотиками вони могли довести чоловіка до такого екстазу, що про продовження й мови не виникало. Сексуальна насолода в житті кожної людини не обмежується сексом. Еротичний масаж – це особливе задоволення, що складається як з ніжних погладжень, так і з інтимних ласок та краси спостереження за тілом партнера.

Базові елементи, що застосовуються в еротичному масажі – це класичні погладжування, розминання та розтирання, тільки вони виробляються у повільному темпі. Основна увага приділяється традиційним ерогенним зонам, у чоловіків це статеві органи, внутрішня сторона ніг та підколінні ямки, ділянка на спині між лопатками, задня поверхня шиї.
Еротичний масаж потребує повної оголеності, причому як від «пацієнта», так і від масажиста. Як основний інструмент можеш використовувати не тільки руки, а й волосся або груди.

Сексуальний масаж у Києві може включати елементи різних методик — східних, тобто тайської чи індійської, російської, європейської, але при цьому не зводитися до жодної з них.

Для масажу можна використовувати різні спецзасоби, які роблять процес ще більш вишуканим та приємним. Перчик, кубики льоду, шовковий шарф – список обмежується хіба що фантазією.

Клієнти салону еротичного масажу Relax, що знаходиться у Києві, погоджуються з тим, що еротичний масаж позитивно впливає на здоров’я та самопочуття. Вони відзначають позитивний ефект, отриманий після кількох курсів масажу та перераховуючи, у чому саме він виражається:

Підвищене сексуальне бажання та загальне покращення інтимного життя;
Розкриття своєї сексуальності та спосіб розкріпачення;
Отримання нового сексуального досвіду та можливість вивчити ерогенні зони;
Допомога у профілактиці та лікуванні сексуальних розладів, пов’язаних із психологією;
Релаксація, позитивні емоції та зняття емоційної напруги (стресу).

Запрошуємо відвідати наш салон еротичного масажу Релакс та поринути в океан незабутніх відчуттів!